PODUSZKI BABY

Poduszki Baby - stworzone z myślą o najmłodszych

Personalizowane poduszki stanowią świetny pomysł na prezent nie tylko dla osób dorosłych, ale i dzieci. W tej kategorii zgromadziliśmy urocze poduszki, które powstały z myślą o najmłodszych. Uszyte są z wysokiej jakości materiałów - bezpiecznych dla skóry dziecka. Mają standardowy rozmiar 40x40 cm. Dlatego bez problemu powinny zmieścić się w każdym dziecięcym łóżeczku czy kołysce. 

Wyjątkowy prezent z okazji narodzin dziecka - personalizowana poduszka

Wiele osób ma problem z kupieniem prezentu dla dziecka, które dopiero przyszło na świat. Świetnym rozwiązaniem w tej sytuacji może być personalizowana poduszka z metryczką. Ozdobi pokój dziecięcy, a przy okazji będzie stanowić pamiątkę na długie lata. Nasze poduszki są starannie wykonane. W środku znajduje się specjalne wypełnienie antyalergiczne. Podczas składania zamówienia należy podać imię malucha, datę i godzinę jego urodzenia, wagę i wzrost, a niekiedy również miasto. Na niektórych modelach istnieje możliwość umieszczenia fotografii dziecka. 

Czy poduszka sprawdzi się w przypadku małego dziecka?

Często spotkać się można z opinią, że poduszki są prezentem przeznaczonym dla starszych osób. Jednak wraz z upływem czasu człowiek śpi coraz mniej godzin. To właśnie małe dzieci przesypiają większość dnia i trzeba im zapewnić do tego odpowiednie warunki. Wygodna poduszka jest w tym przypadku na wagę złota. Przy okazji powinna być również ładna. 

Miękkie i miłe w dotyku poduszki dla najmłodszych z serii Baby

Dostępne w naszej ofercie poduszki powstają z wytrzymałych, ale jednocześnie miękkich i miłych w dotyku materiałów. Z tego powodu są odpowiednie nawet dla bardzo małych dzieci. Wychodzimy z założenia, że poduszki powinny nie tylko pięknie się prezentować, ale i być trwałe. Można je więc bez obaw wielokrotnie prać. Wiemy, że tekstylia przeznaczone dla najmłodszych wymagają szczególnej pielęgnacji. 

Personalizowana poduszka Baby - kiedy warto zdecydować się na taki prezent?

Nasze personalizowane poduszki Baby są przede wszystkim świetnym pomysłem z okazji narodzin dziecka. Umieścić na nich można bowiem całą metryczkę z najważniejszymi informacjami na temat malucha. To prezent efektowny i jednocześnie praktyczny. Poza tym wcale nie jest drogi. Stanowi ciekawą alternatywę dla ubranek, które są kłopotliwe w zakupie. Trudno jest bowiem oszacować wielkość dziecka, którego się jeszcze nie widziało na oczy. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl