LEGOWISKA

Wyjątkowe legowiska dla psów i kotów 

Wiele osób nie wyobraża sobie życia bez zwierzaka. Rzeczywiście pies czy kot potrafią być największy przyjaciel człowieka, ukazując mu bezwarunkową miłość. Warto ją odwzajemnić w drugą stronę, dbając o odpowiednie posłanie dla swojego czworonoga. W naszym sklepie internetowym prezentujemy szeroką gamę legowisk dla psa i kota. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie model idealny dla swojego małego przyjaciela. 

Legowiska dla psa do domu - jak wybrać dobrze?

Każdy pies potrzebuje miejsca do wypoczynku. Warto mu to ułatwić, wybierając odpowiednie legowisko. Warto postawić na leżak dla psa, który jest nie tylko efektowny wizualnie, ale przede wszystkim wygodny i dostosowany do potrzeb czworonoga. Nie bez znaczenia jest oczywiście rozmiar. Zbyt duże legowisko nie zapewnia poczucia bezpieczeństwa, a za małe jest po prostu niewygodne. W naszym e-sklepie oferujemy m.in. legowiska dla psa 100x80 cm, 85x60 cm czy 60x55 cm. 

Jak znaleźć idealne legowisko dla psa do domu?

Zacząć trzeba od tego, że pies powinien bez problemu móc rozciągnąć się na swoim posłaniu. Ma mu być wygodnie, dlatego legowisko nie może być za małe. Szczeniakowi można od razu kupić model nieco większy, biorąc pod uwagę to, że wkrótce urośnie. W kącie najlepiej sprawdzi się legowisko prostokątne, ale równie dobrze postawić można na model okrągły. Trzeba też dobrze przemyśleć lokalizację posłania. Nie może ono stać na przeciągu czy w miejscu intensywnie uczęszczanym przez domowników. Z drugiej strony nie można też legowiska wynosić w zbyt ustronne miejsce. 

Praktyczne legowiska dla kotów - producent, któremu warto zaufać

Wybierając leżak dla kota, również należy pamiętać o kilku podstawowych elementach. W końcu koty są zwierzętami, które przesypiają każdego dnia do 18 godzin. Trzeba im więc zapewnić do tego odpowiednie warunki. Koty przepadają zazwyczaj za zamykanymi budkami, ale miękkie legowiska w formie poduszek także sprawdzają się w ich przypadku doskonale. 

Jakie legowisko wybrać dla swojego kota?

Legowiska dla kota powinny być miękkie, przytulne i ciepłe. W końcu nie bez powodu dawniej mruczki wygrzewały się na kaflowych piecach. Strzałem w dziesiątkę są więc wszelkiego rodzaju legowiska w formie poduszek. Koty za nimi wręcz przepadają. Niektóre z nich ułożyć można nie tylko na podłodze, ale i na półce czy sofie. To szansa, aby mieć pupila bliżej siebie. Trzeba jednak przyznać, że na ogół koty są większymi samotnikami niż psy. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl