SKRZYNKI NA WINO

Oryginalne skrzynki na wino - idealny prezent na różne okazje

Wino to popularny prezent wręczany przy wielu okazjach. Większość osób przepada bowiem za tym trunkiem. Nie można go jednak wręczyć bez odpowiedniego opakowania. Niektórzy wybierają w tym przypadku standardowe torebki. Są one jednak mało wytrzymałe i niezbyt stylowe. Ciekawą alternatywą dla nich są na pewno nasze drewniane i personalizowane skrzynki na wino. 

Jakie funkcję pełnią drewniane skrzynki na wino?

Zacząć trzeba od tego, że wykonane z drewna skrzynki skutecznie chronią szklane butelki przed przypadkowym rozbiciem. Przy okazji zabezpieczają trunek przed wilgocią i kurzem. Świetnie sprawdzają się podczas transportu wina np. przy jego wysyłce kurierem. Nie można jednak zapominać o tym, że skrzynki pełnią też funkcję dekoracyjną. Sprawiają, że upominek nabiera wyjątkowego charakteru. Są to bowiem skrzynki personalizowane, które ozdobić można wybranym motywem i napisem. 

Drewniana skrzynka na wino - rozwiązanie ekologiczne

Drewniane skrzynki na wino mają niewątpliwie sporo zalet. Są efektowne wizualnie, łatwe do spersonalizowania, niedrogie i trwałe. Są też ludzie, którzy doceniają ich ekologiczność. Drewno to surowiec, który poddany może zostać recyklingowi - nadaje się do ponownego wykorzystania. Jednak personalizowane skrzynki na wino są tak wyjątkowe, że szkoda je wyrzucać. Lepiej ustawić na na półce i potraktować jako miłą pamiątkę. 

Personalizowany prezent w formie skrzynki na wino 

Skrzynki na wino świetnie sprawdzają się przy wielu okazjach. Rocznice, urodziny czy śluby to tylko niektóre z nich. Butelka wina jest bowiem prezentem uniwersalnym, który podarować można w zasadzie każdej dorosłej osobie, o ile spożywa ona alkohol. Dzięki niepozornemu opakowaniu w formie personalizowanej skrzynki produkt ten nabiera jednak wyjątkowego charakteru. Staje się od razu bardziej osobisty i przemyślany. 

Co wyróżnia nasze personalizowane skrzynki na wino?

Przede wszystkim nasze skrzynki na wino tworzone są z drewna wysokiej jakości. Cechują się więc wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Nie trzeba się bać o ich przypadkowe zniszczenie. Mogą posłużyć przez wiele długich lat - także jako wyjątkowa pamiątka. Prezentują się przy tym bardzo stylowo i elegancko. Dzięki możliwości personalizacji skrzynki na wino stają się jedyne w swoim rodzaju. Ich wymiary to 36 cm wysokości, 11 cm szerokości i 10 cm głębokości. Bez problemu zmieszczą więc każde wino lub inny trunek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl