TYTY

Poduszka wkład do tyty 70 Poduszka wkład do tyty 70
Producent: Ferocity
Cena:

19,90 zł

szt.
zobacz więcej

Tyty dla pierwszoklasisty

Tyta to obowiązkowy atrybut każdego pierwszoklasisty, który rozpoczyna naukę w szkole. W tej kategorii znajdziesz rogi obfitości w różnych wzorach i kolorach, które możesz dopasować do upodobań i zainteresowań swojej pociechy. Tyta to tradycyjny prezent w formie kartonowego stożka, który wypełnia się smakołykami i przyborami szkolnymi. Wręcza się go pierwszoklasiście, który rozpoczyna naukę w szkole podstawowej. Co ciekawe, zwyczaj wręczania dzieciom rogów obfitości pochodzi z Niemiec i ma ponad 100 lat. Chociaż ta tradycja nie jest praktykowana we wszystkich regionach Polski, to bez wątpienia jest to bardzo miły upominek dla dziecka. 

Róg obfitości dla przedszkolaków i pierwszoklasistów

Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroką ofertę rogów obfitości, które możesz wręczyć swojemu przedszkolakowi lub pierwszoklasiście. W naszej ofercie znajdziesz tyty w kolorach tęczy, w dinozaury, syrenki, jednorożce, piłki i nie tylko. Możesz także spersonalizować tytę poprzez dodanie zdjęcia i imienia dziecka. Dzięki temu prezent będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Kolorowy rożek wypełniony łakociami to świetna propozycja dla każdego dziecka. Oczywiście w tym wypadku główną intencją jest stworzenie pozytywnych, miłych skojarzeń ze szkołą i świętowanie z maluchem pasowania na ucznia. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim asortymentem, w którym znajdziesz wyselekcjonowane tyty dla najmłodszych.

Co włożyć do tyty/rogu obfitości?

Chociaż tyty standardowo wypełnione są po brzegi słodyczami, rodzice coraz częściej decydują się na urozmaicenie prezentu i wypełnienie rogu obfitości także innymi rzeczami. Ponieważ tyta jest ściśle związania z pasowaniem na ucznia, warto umieścić w niej także przybory szkolne typu kredki, flamastry, zakładki do książek, karty do gry, farbki, małe notesy, plastelinę, puzzle, kostkę rubika, etui na legitymację itp. Jednym słowem wszystkie niezbędne rzeczy, które przydadzą się dziecku podczas zajęć szkolnych. 

Zachęcamy również do odwiedzenia pozostałych kategorii w naszym sklepie internetowym, gdzie znajdziesz między innymi piórniki, plecaki, torby, śniadaniówki, bidony i wiele innych. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo, jeśli nie masz pewności co do zakupu poszczególnych produktów z naszej oferty. W przypadku, gdy zdecydujesz się na zakup tyty personalizowanej ze zdjęciem i imieniem dziecka, skontaktuj się z nami. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl